W świecie dzieci
Home
 

noworodek

Najbardziej komfortowe rozwiązania dla początkujących mam to rogale do karmienia , a także termofory dla dzieci, jakie ogrzeją ich ciałko

ojciec z dzieckiem
Dawniej zdecydowana większość kobiet rodziła dzieci we własnym pokoju, nikt nie pomyślał o tym, żeby wziąć ciężarną do szpitala. W większości wypadków do mieszkania przychodziła akuszerka, która razem z ciotkami przyjmowała poród. W obecnych czasach praktycznie każda kobieta wydaje potomstwo na świat w sterylnych, szpitalnych warunkach.

Continue reading

Off 

Dzisiaj zdecydowanie się na urodzenie dziecka i jego wychowanie wiąże się niestety z wieloma różnymi trudnościami.

Noworodek
Bierze się to przede wszystkim z tego, iż młodzi ludzie zamierzają dać swojemu dziecku, wszystko co najlepsze, często twierdząc jednocześnie, że to okaże się bardzo kosztowne. Nie powinno się mimo wszystko patrzeć na swoje dziecko jak na koszty do poniesienia, ponieważ rodzice, którzy nie mają aż tak wielu pieniędzy, przede wszystkim dbają o to, by dziecku nie zabrakło uczuć.

Continue reading

Off 

Wyprawka dla maleństwa.

niemowle
Gdy już termin rozwiązania jest blisko, trzeba wyszykować przydatne nowo narodzonemu maleństwu ubrania oraz inne niezbędne akcesoria potrzebne w trakcie pobytu na porodówce. Z całą pewnością będą to najmniejszego rozmiaru pieluszki jednorazowe.

Continue reading

Off 

Połóg

ciąża
Dochodzenie do formy po porodzie może trwać ok. sześciu tygodni. W tym okresie musisz być pod kontrolą lekarza ginekologa i położnej. Idealną sytuacją jest jeśli w tym czasie twój mąż może wziąć zwolnienie i pozostać w domku by pomóc ci opiekować się waszym niemowlęciem oraz zająć się tobą. Do pomocy można też zaangażować babcię bobaska czy kogokolwiek z bliskich ci osób, ponieważ każda pomoc w tym trudnym okresie jest bezcenna!

Continue reading

Off 
1 2
Top