W świecie dzieci
Home
 

Organizacja zabaw urodzinowych dla dzieci w Warszawie

Dzieci szybko rosną i z malutkich berbeci zaczynają się stawać pewnymi siebie kilkulatkami, następnie uczniami podstawówek i dalszych szkół. Kochający rodzice chętnie celebrują każdy rok życia swoich dzieci. I z tego powodu bardzo chętnie, rzecz jasna na miarę swoich możliwości, organizując na przykład imprezy urodzinowe dla swych maluchów.

Sale zabaw dla dzieci
Autor: Luke Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna nie funkcjonowały bawialnie dla kilkulatków albo areny gier i zabaw dla starszych dzieci, w związku z czym urodzinowe zabawy za każdym razem odbywały się w mieszkaniach i najczęściej w rodzinnym gronie. Zapraszało się wujków, ciocie i wszystkich kuzynów i przy domowym poczęstunku mijał czas zabawy.

Dzisiaj w każdym mieście działają bawialnie, w których zorganizować można przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Mogą to być baseny, sale zabaw (http://www.incaplay.pl) czy ośrodki kulturalne, takie jak jakieś muzeum. W każdym z tych miejsc są już oferty na urządzenie przyjęcia urodzinowego, ale nawet jeśli ich jeszcze nie ma, można zadzwonić do dyrekcji, czy jest możliwe przygotowanie indywidualnej oferty dla nas. Tego typu oferta taka obejmuje poczęstunek składający się przeważnie z ciepłej przekąski, na przykład hamburger lub pizza, czegoś słodkiego, przeważnie cukierków albo ciastek oraz butelki picia dla wszystkich uczestników.

Podczas czasu na zabawę dzieci mają możliwość skorzystania z rozrywek typowych dla danego miejsca. Jeżeli będzie to basen, to imprezowicze będą się bawić pod okiem ratowników na basenie, w przypadku muzeum odbywa się zwiedzanie ekspozycji, a w różnych bawialniach dzieciaki wyskaczą się do woli w kulkowych basenach albo będą mogły pobaraszkować w labiryntach i na ściankach. Zabawa może się odbywać pod opieką rodziców lub będzie ją prowadził |doświadczony animator, przygotowany do pracy z dziećmi i posiadający gotowy animacyjny program na całe urodziny. Widać więc, rodzice mają bardzo dużą propozycję miejsc, gdzie można organizować urodziny dla dzieci. Zwłaszcza stolica celuje w tego typu bawialniach, przeważnie dlatego, że znajduje się tutaj spora ilość handlowych centrów i miejsc głównie nastawionych na młodszą grupę klientów. Aby dobrze rozeznać się w ofercie tego typu imprez wystarczy podać w wyszukiwarce słowa urodziny dla dzieci pod Warszawą i dostaniemy długą listę stron.

Off 

22 września 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top