W świecie dzieci
Home
 

Oryginalny prezent na 18-nastkę własnej dojrzewającej pociechy

18-nastka to bardzo istotna data w naszym życiu – przecież nareszcie jesteśmy dorośli! Możemy pić alkohol, sięgać po papierosy, wziąć ślub, otworzyć biznes, rzucić szkołę czy zrobić prawko. W sumie wyłącznie zrobienie prawka jest racjonalne w tak młodym wieku… Czyli rodzice powinni starać się uczcić fajnie ten niesamowity dzień. Zastanówmy się zatem co robić, aby sprawić dziecku – ciągle jest dzieckiem, przynajmniej dla własnych rodziców, bardzo dużą przyjemność. W końcu wypadałoby kupić coś niecodziennego, niźli wszystko!

Tort urodzinowy
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Może idealny prezent na 18 to po prostu sfinansowanie prawa jazdy? Takowe szkolenia są dosyć sporym kosztem, a więc bardzo możliwe, że i tak nasza pełnoletnia już pociecha i tak poprosi nas później o pomoc finansową. Można w takim razie śmiało powiedzieć, iż prezentując właśnie kurs na prawo jazdy, tak jakby możemy zaoszczędzić pieniądze. Niby wiadomo, że ciężko w jednoznaczny sposób powiedzieć, iż warto poszukiwać oszczędności na co prawda dorosłym, ale nadal dziecku, ale w końcu jakby nie patrzeć, zasadniczo trudno zakładać, że posiadamy bardzo dużo sporo pieniędzy. Najczęściej tak w istocie jest.

Trzeba również zapamiętać, iż chociaż często znaczny problem z osiemnastką mają również chrzestni. Czyli przydałoby się, aby oni także kupili coś sympatycznego. Może coś ze złota? Złota moneta, powiedzmy 1/10 uncji, niewątpliwie nie jest tania, lecz można w sumie powiedzieć, że w większości przypadków 18-latek będzie bardzo zadowolony. No przy założeniu, iż jest inteligentny, a więc wie jak niesamowicie ważnym kruszcem jest właśnie złoto. W sumie złoto to idealny prezent na 30, 60 urodziny, no po prostu na niemalże każdą okazję.

Dobrym pomysłem jest także chociażby zorganizowanie osiemnastki – najczęściej to właśnie osiemnastka jest imprezą do której młodzi długo się przygotowują. W sumie rzeczywistość jest taka, że zorganizowanie świetnej imprezy, która przejdzie niemalże do historii, będzie wiele razy mile wspominana przez zaproszonych, jest znacznym wydatkiem. Niby kasy nigdy za wiele, lecz rodzice i chrzestni powinni wiedzieć, iż przecież w grę wchodzi bardzo znacząca impreza. Tak naprawdę jedna z najistotniejszych w całym życiu!
Off 

26 marca 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynek Tagged with:
Comments are off for this post


Top