W świecie dzieci
Home
 

Pacjent

Usługi stomatologiczne w kraju nad Wisłą – jeszcze na NFZ czy już tylko za pieniądze

dentysta
Próchnica, chore dziąsła i to co najgorsze ciągły ból zęba to wszystko prowadzi nieszczęśnika do gabinetu stomatologicznego. Co raz częściej jednak za te odwiedziny dużo.Bezpłatne usługi stomatologiczne nadal są realizowane w naszym kraju, jednak oczekiwanie na nie jest często dość długie. Jesteśmy [przyzwyczajeni już do kolejek u ortopedy i okulisty, krytykujemy czas potrzebny do umówienia badania u neurologa, co dziwne nikt nie uskarża się na długie czekanie na przyjęcie do dentysty, co więcej przychodząc do tego lekarza zawsze mamy przy sobie portfel.

Continue reading

Off 

W jaki sposób powinien prezentować się współczesny niepubliczny gabinet rehabilitacji w naszym mieście

Spa, masaż ciała
Kiedy nastolatkowie wybierają swój przyszły zawód, to nie zawsze uświadamiają sobie reperkusje powziętych decyzji. Wspomnianą tutaj tezę dobrze udowadnia wybór nauki na wydziale medycznym. Kto chce uczyć się masażu i w niedalekiej przyszłości wykonywać ten zawód powinien wiedzieć, że trudno dostać etat w ośrodku uzdrowiskowym czy klinice, a poza tym masowanie chorych pleców wymaga od masażysty dobrej kondycji fizycznej i oczywiście siły w dłoniach.

Continue reading

Off 

Jakie nowoczesne zabiegi proponują obecnie rewelacyjnie wyposażone gabinety stomatologiczne?

dentysta przy pracy
Nowoczesne leczenie zębów bywa co prawda bardzo kosztowną inwestycją, ale uzyskane wyniki mogą naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Dentysta dysponuje wysokiej jakości urządzeniami, jak również wysokogatunkowymi materiałami stomatologicznymi, o których jeszcze kilkanaście temu nikt nie marzył.

Continue reading

Off 

Ortodonta

zęby
Rodzice dzieci z problemem zębowym zawsze szukają pomocy wśród najlepszych. Oferta, z jaką wychodzi do wszystkich osób chętnych ortodonta, jest szczególnie rozbudowana oraz indywidualnie dopracowywana. Odpowiednie podejście tak do pacjentów dorosłych, jak i do malców gwarantuje rozpoczęcie właściwego leczenia z pełnym zaangażowaniem. Dobra profilaktyka oraz leczenie zębów na rewelacyjnym poziomie to specjalność cenionego w szczególności specjalisty. Wady zgryzu są niezwłocznie usuwane, przede wszystkim u najmłodszych, którym aparaty ortodontyczne bardzo się podobają.

Continue reading

Off 
1 2 3 6
Top