W świecie dzieci
Home
 

A może nad morze?

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od dłuższego już czasu mają miejsce spory czy lepszy Bałtyk czy też może wybrać plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Zdarzyło mi się być w obu tych miejscach i uważam iż obie opcje mają swe zalety i wady.

na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie dużą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze preferencje. Jeżeli uwielbiamy się opalać i generalnie jesteśmy gorącolubni lub chcemy zabawić się w nurków, nie ma wyjścia, musimy się wybrać za granicę.

Jeżeli zaś interesuje nas wyjazd z rodziną nad morzem Bałtyk jest świetnym wyborem. Na wczasy nad morzem naszym urwisom przydadzą się wakacyjne japonki i klapki dla dzieci do chodzenia po plaży czy do dreptania przy hotelowym basenie. Oczywiście również koniecznym jest strój kąpielowy a także odpowiednie nakrycie głowy.

Ale nie jest to jedyny sposób spędzenia urlopu. Wspaniałą rzeczą jest na przykład wycieczka nad jezioro z wędką. Dzieciaki z radością zabiorą się z nami. Może to być dla naszych pociech niezła nauka cierpliwego oczekiwania na efekt. W tym przypadku bez wątpliwości konieczne mogą się okazać gumowce dla maluchów. Podobnie rzecz się ma gdybyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetą, aparatem oraz atlasem ptaków. I tam mogą być potrzebne naszym dzieciom kaloszki lub mokasyny dla dzieci.

Zmyślnie zaplanowane wakacje zorganizowany urlop nasze dzieci bez wątpienia będą długo wspominać w czasie zimowych wieczorów przy kubku herbaty i w cieplutkich dziecięcych kapciach.

Off 

11 czerwca 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynek Tagged with:
Comments are off for this post


Top