W świecie dzieci
Home
 

Plecaki 4F, kapitalny wybór na czas wczasów oraz rozpoczęcia szkoły.

Zbliża się rozpoczęcie szkoły, a co za tym następuje zakup koniecznych na ten cel artykułów. Czymś niezbędnym dla ucznia będzie posiadanie plecaka do którego zapakuje swoje książki, piórnik i innego typu niezbędniki. Aby zakup miał sens, trzeba sprawdzić, które marki produkujące tego typu wyrób posiadają opinie mocnych i solidnych.

turysta z plecakiem
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Robiąc przegląd przez wielu różnych fabrykantów, skoncentrujemy się dzisiaj na zaopatrzeniu jakie ma firma 4F. Ważne jest nadmienić, iż jednym z filarów działalności tej marki jest promocja sportowego i czynnego trybu życia. Jest to pionierska polska firma produkująca wysokiej jakości ciuchy i tekstylia takie jak plecaki (plecak na kółkach dla dzieci) 4F. Działa zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jest właścicielem 113 marketów na terenie całej Polski o zbiorowej powierzchni 14 549m2. W składzie młodych, uzdolnionych i pełnych pasji ludzi troszczy się o to, żeby najnowsze technologie szły w parze z funkcjonalnością i najnowszymi ruchami sportowego designu. W swoim asortymencie ma takie plecaki 4F jak: miejskie – czyli tzw. Tornistry z reguły świętowane w codziennym życiu, wycieczkowe – na krótkie krótkoterminowe wycieczki, z rozmaitym wyposażeniem tj. ewentualnie stelaż leżący wewnątrz, pasek na biodra, kieszenie zewnętrzne na napoje, turystyczne – zrobione z bardzo mocnych budulców, z przeznaczeniem na dłuższe podróże, w większości przypadków oferują stelaż, rozległy pas biodrowy, przegródkę górną i dolną, komin pozwalający podnieść objętość plecaka, wiele kieszeni i zamków niezbędnych na przestrzeni wycieczek górskich. Firma 4F posiada również akcesoria rowerowe, treningowe czy też takie przeznaczone do wykorzystania codziennego. Na dodatek , w swojej ofercie ma ciuchy w postaci koszulek, kurtek, spodni bądź nawet buty. Każdy człowiek z pewnością wydobędzie coś dla siebie – www.sport-shop.pl/4f-m-383.html.

uczeń
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Wobec tego, jeżeli w swoich planach zakupowych znajdzie się tornister, proponujemy inwestować w mocny, sztywny i pewny sprzęt firmy 4F. To nie tylko dobrze zainwestowane pieniądze, ale przyjemność i satysfakcja z zakupu przez wyjątkowo długi okres czasu – http://www.sport-shop.pl/plecaki-i-torby-plecaki-4f-c-350,383.html.
Off 

18 września 2017 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekKącik edukacyjny Tagged with:
Comments are off for this post


Top