W świecie dzieci
Home
 

Prezent w sam raz dla naszego dziecka – zestawy Lego

Wybór zabawek dla dzieci jest obecnie na rynku faktycznie bardzo bogaty. To do obowiązków rodziców należy kupno stosownego produktu, który będzie dzieciom zapewniał optymalną porcję rozrywki oraz sprawiał, że będą się poza tym prawidłowo rozwijały. Ciekawym podarunkiem są osławione na całym świecie klocki Lego, które mimo że są oferowane w sklepach już od bardzo dawna, nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Dziś jednak można znaleźć zestawy dla dzieci w różnym wieku i o różnej tematyce, jak przykładowo zestawy lego galaxy squad. Czemu warto decydować się na artykuły marki Lego?

ciuchcia z klocków Lego
Autor: Cyril Bouteille
Źródło: http://www.flickr.com
Co najważniejsze przez wzgląd na fakt, że są dla dziecka zupełnie bezpieczne. Wielkość klocków dopasowana jest do wieku malucha, więc nie trzeba się obawiać, że pociecha je połknie i zadławi się. Ich budowa jest efektem wieloletniego doświadczenia.

Lego Star Wars
Autor: R∂lf Κλενγελ
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, warto pamiętać, że lego galaxy squad to nie jest zabawka, która dziecku dość szybko się znudzi, ponieważ np. ma ograniczone możliwości. Wręcz przeciwnie, klocki Lego powodują, że można się nimi bawić długo, układając inne konstrukcje. Ułożenie konkretnego zestawu nie jest proste, dziecko musi włożyć w to nieco wysiłku. Układanka wymaga od niego logicznego myślenia, więc w czasie zabawy maluch się równocześnie rozwija. Seria opiera się na kosmicznej tematyce, dzięki czemu na pewno przypadnie do gustu wszystkim chłopcom. Jest dostępna na rynku dopiero od 2013 roku. Poszczególne zestawy dają szansę na skonstruowanie kosmicznych maszyn, jak na przykład pełzacz krateru lub wielkie żądło. Naturalnie, klasycznie już w zestawach klocków Lego sprzedawane są również figurki bohaterów, z jakimi pociecha może się utożsamiać.

Konstruowanie takich zestawów jest zazwyczaj dla dziecka dość dużym wyzwaniem, toteż niezbędna może się okazać pomoc rodzica. Ciekawym rozwiązaniem będzie zebranie całej serii galaxy squad. W ciągu roku bowiem jest kilka świąt, które będą najlepszą okazją do podarowania dziecku następnego zestawu. Galaxy Squad to klocki, które z pewnością nie znudzą się po kilku dniach, jako że ich kombinacja daje sporo możliwości zabawy. Jest to jeden z najbardziej rozsądnych pomysłów na podarunek dla dziecka. Seria sprawdza się głównie w przypadku nieco starszych maluchów.
Off 

22 lipca 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top