W świecie dzieci
Home
 

Poduszka lędźwiowa pomoże nam zadbać o kręgosłup

Nadwyrężyliśmy staw w nadgarstku, skręciliśmy kostkę, a może jesteśmy po zabiegu kolana i nie możemy nazbyt silnie zginać nogi? Gdy tak, to powinniśmy zobaczyć w jaki sposób funkcjonują stabilizatory i jak je dobierać, żeby prawidłowo działały na nasz organizm.

Stabilizatory możemy ubierać na przeróżne części ciała. Oferta na http://medic-pol.com.pl/pl/c/Stabilizatory/9.

mocuje się je bardzo łatwo, a dzięki specjalnej, usztywnianej ale równocześnie stosunkowo elastycznej konstrukcji jaką nam one gwarantują, mamy szansę posiadać pewność, że nie będziemy w dodatku obciążać danego miejsca, dzięki czemu prędzej przyjdzie do jego wyleczenia. Poza tym taki stabilizator okazuje się najczęściej stosunkowo lekki, zatem nie powinien nam zawadzać w zwykłym działaniu, zatem większość swoich obowiązków będziemy mogli wykonywać bez najmniejszych trudności.

Poduszka lędźwiowa z http://medic-pol.com.pl/pl/p/Poduszka-ledzwiowa/152 zapobiegnie zwyrodnieniom kręgosłupa

Im więcej siedzimy, tym bardziej jesteśmy wystawieni na niemiłe bóle kręgosłupa, a w ostateczności mamy szansę również doprowadzić do jego zwyrodnienia, jeżeli w czasie siedzenia nie będzie miał właściwego podparcia.

kolano
Autor: Mónica Leitão Mota
Źródło: http://www.flickr.com

Przez to znacznie częściej osobom, które posiadają siedzącą pracę, zalecana jest poduszka rogal – przejdź dalej -, która za pomocą specjalnych pasów przypinana okazuje się do dolnej części krzesła. Wtenczas nasza lędźwiowa część kręgosłupa jest wsparta, nie wisi ona w powietrzu, a co się z tym łączy, mamy pewność, że nieświadomie nie powodujemy jej zniekształcenia. Im prędzej zaczniemy korzystać z takiej poduszki, tym łatwiej będzie nam zachować prawidłową sprawność kręgosłupa i tym mniej, będziemy narażeni na dotkliwy ból związany z siedzeniem.

Takie szczegóły mają wielki wpływ na zdrowie

Jeżeli w podeszłym wieku pragniemy się cieszyć sporą sprawnością fizyczną, to musimy dbać o własne zdrowie. Dlatego trzeba korzystać z tych drobnych sprzętów medycznych z www.medic-pol.com.pl, które są nam proponowane, abyśmy mieli szansę prawidłowo dbać o własny kręgosłup czy stawy. Im mniej będziemy dopuszczać do ich zwyrodnienia, tym lepiej będą funkcjonowały w podeszłym wieku, a my sami mniej będziemy skazani na ból utrudniający działanie.

Off 

14 sierpnia 2017 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top