W świecie dzieci
Home
 

przedszkola

Bezpieczne przedszkole – na jakie elementy zwrócić uwagę?

images
Wybór przedszkola nie jest łatwy. Maluchy muszą je lubić, a rodzice chcą wiedzieć, że jest bezpieczne i pełnifunkcję opiekuńczą. Wystrój to ważny element przedszkola.

Continue reading

Off 

Czy przedszkole może być dobrym biznesem, jakie meble powinno się kupić w czasie jego urządzania

dzieci w przedszkolu
Jednym z ciekawych pomysłów na prowadzenie własnego biznesu może być otworzenie żłobka lub przedszkola. W wielu miejscowościach nadal jest dość spory niedobór wolnych miejsc, i każda tego typu inicjatywa na pewno się spotka z dużym zainteresowaniem. Oczywiście należy mieć świadomość tego, że przedszkole wiąże się z wypełnieniem szeregu spraw formalnych i organizacyjnych, od dostosowania wnętrza do potrzeb małych użytkowników po znalezienie odpowiedniej kadry.

Continue reading

Off 

O jakie elementy należy zadbać jeżeli się będzie chciało otworzyć żłobek lub przedszkole

przedszkole
Pośród interesujących pomysłów na ciekawy biznes można przykładowo wymienić prowadzenie żłobka czy przedszkola. Pomimo, że w ostatnich latach sytuacja uległa znacznej poprawie, to mimo wszystko jest duży niedobór tego typu placówek. Rzecz jasna trzeba być świadomym tego, że ruszając z takim biznesem trzeba dużo zainwestować w samo przygotowanie pomieszczeń, znaleźć profesjonalne opiekunki oraz spełnić liczne warunki formalne.

Continue reading

Off 

Meble dla najmłodszych, czyli na co zwrócić uwagę meblując przedszkole

dziecko w pokoju
Jeżeli podejmujemy decyzję o założeniu przedszkola, czeka nas wiele pracy. Sporo formalności, dostosowanie pomieszczeń do wymogów, aprobata Sanepidu oraz ekwipunek – to wszystko absorbuje czas i środki finansowe, ale o ile mamy determinację z całą pewnością osiągniemy zaplanowany cel. Ponadto z pewnością wdzięczni nam będą opiekunowie dziec w odpowiednim wieku. Państwowe przedszkola aktualnie się zamyka, nie otwiera się następnych, więc do przedszkola ciężej się dostać, aniżeli na uczelnię wyższą.

Continue reading

Off 
1 2 3
Top