W świecie dzieci
Home
 

Świat noworodka – co ubrać, by było najwygodniej

Pieluszki wielorazowe są w wielu wersjach. Wszystko po to, by rodzice mieli wybór, a potomek maksymalną wygodę i wygodę noszenia. Ci, którzy zdecydowali się na pieluszki wielorazowe wiedzą również, że poruszanie się w tej wielorakości to niezwykła historia. Pieluchy wielorazowe różnią się pomiędzy sobą wersją tkanin, z których są utworzone, formą, rodzajem połączeń.

dziecko
Autor: Mustela
Źródło: Mustela

W we współczesnych pieluchach użytkowane są nie tylko znana wszystkim bawełna, ale także materiały bambusowe, konopne, mikrofibra, polar. Przed przeciekaniem ochrania otulacz zbudowany z wełny lub współczesnej materiały PUL. Zapięcia bywają na rzepy, napy, troczki, guziczki. Są także takie, które nie mają żadnego zapięcia i podtrzymują się na pupie smyka dzięki otulaczowi. Używanie pieluszek wielorazowych jest nadzwyczajnie proste. Jednakże zanim wybierzemy te najlepsze dla nas, należy znaleźć się w gęstwinie pieluch, których wzorów jest wiele. Onegdaj znienawidzona tetra obecnie na nowo staje się atrakcyjna.

Dziecięcy sen
Autor: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol

Standardowych pieluszek z tetry używają dwie grupy pań – pierwsze z nich to tzw. ekomamy, które przedkładają naturalny kierunek istnienia w przymierzu ze otoczeniem. Trzeba przyznać, że wyprodukowanie i wielokrotne pranie, również prasowanie kawałka bawełny jest mniej szkodzi środowisku, niż wyrób i wyrzucenie na śmietnik jednej pieluchy jednorazowej. Druga grupa niewiast, wybierających pieluchy z kieszonką (zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić), to matki najmłodszych uczuleniowców. Cera niektórych niemowląt nie cierpi jednorazówek. Dla tego subtelnego i skłonnego do uczuleń niemowlaka zwykła, przewiewna i wielokrotnie zastępowana tetra jest wyłącznym sposobem.

Zarówno ekomamy, jak i mamy uczuleniowców, mają także inne przyczyny do chwalenia produktów jak pieluchy wielorazowe. Codzienne używanie tetry jest wiele tańsze aniżeli zastosowanie jednorazówek, które wyznaczają spory koszt w domowym budżecie. Poza tym, smyki wychowane na tetrowych pieluszkach chyba szybciej uczą się sikania do nocnika, ponieważ bardziej odczuły dolegliwość spowodowaną mokrą pieluszką.

Off 

27 sierpnia 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top