W świecie dzieci
Home
 

Przewijaki dziecięce to wygoda nie tylko dla rodzica, ale także dziecka

Nie zawsze rodzic musi czuć się w pełni komfortowo przewijając swoje dziecko w miejscu pełnym ludzi. To kwestia zwyczajna, nieraz ktoś może być zmuszony uczynić to w niedogodnych warunkach, jednak jest to czynność niezmiernie delikatna. Punkty publiczne powinny być zaopatrzone w przewijaki zarówno dla komfortu rodzica jak i bezpieczeństwa samego potomka.

niemowle
Autor: Vangelis Matos Medina
Źródło: http://www.flickr.com

Przymus wymiany pieluszkina dworze możewystąpić w każdej chwili. Nie możemy czekać na powrót do domu aby przewinąć smyka, ponieważ może to być przyczyną odparzeń, jakie bywają niezmiernie bolesne. Niemiły zapach nie jest jednak już tak przyjemną sprawą dla wielu i poprawniej jest zaoszczędzić tego ludziom o wrażliwym węchu. Udajmy się wtedy do miejsca do tego określonego – poza domem jest to zazwyczaj toaleta publiczna wyposażona w przewijaki dziecięce. Są to zamontowane na ścianie bądź przedmioty rozkładane zapewniające komfort rodzicom i dziecku.

Przodująca marka na rynku w sprzedaży takich gadżetów łazienkowych to Impeco. Przewijaki dziecięce są przykładne w wykonaniu, proste w użytkowaniu i przede wszystkim bezpieczne. W porządku utrzymuje się je łatwo, co jest ogromną zaletą, na którą zwracają uwagę klienci zamierzający kupić tę rzecz. Pożytecznym dodatkiem są kieszenie na chusteczki i uchwyty na torebkę. Stworzone z polietylenu zapewniają duży poziom higieniczności. Nie absorbują dużo miejsca, gdy jednak mamy go nadzwyczaj mało w toalecie, możemy zdecydować się na te rozkładane przewijaki dziecięce, które pozwolą nam uchować jeszcze więcej przestrzeni.

dziecko
Autor: Kamilla Oliveira
Źródło: http://www.flickr.com

Na naczelnym miejscu stawia się bezpieczeństwo dziecka, więc wyraźne są oznaczenia o zachowaniu rozwagi w czasie przewijania oraz pas do zapięcia malucha. W czasie udania się na spacer czy też dłuższą wyprawę z małym dzieckiem nie zapominajmy o zasadniczych przyborach do przewijania, jakimi są wilgotne chusteczki do zdezynfekowania skóry, pieluszki na zmianę, krem przeciwko odparzeniom. Wspaniale przydadzą się w nagłej sytuacji.

Nie jest ważne czy to mama , czy tata, jeżeli udaje się na wycieczkę ze swą pociechą, musi być przygotowana lub przygotowany na ewentualność przewinięcia swojego dziecka. Niemniej jednak nie tylko rodzica dotyczy ten obowiązek. Toalety publiczne powinny być wyposażone w przewijaki dziecięce, ponieważ gwarantuje to wygodę nie tylko osobie przewijającej i dziecku, ale i także osobom wokół.

Off 

27 marca 2015 This post was written by Categories: Wskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top