W świecie dzieci
Home
 

Psycholog

Psychika też przeżywa kryzys

Kobieta u lekarza
Wciąż rosnąca fala zwolnień oraz wszechobecne informacje o kryzysie nie pozostają bez wpływu na naszą psychikę. Dokładanie obowiązków przez szefa, strach przed pójściem na L4, nawet jeśli poważnie chorujemy, wyścig szczurów między pracownikami, nieszczere koleżeńskie relacje i bezwzględność pracodawców, którzy są pewni, że na nasze miejsce czeka 10 chętnych – to wszystko sprawia, że żyjemy w ciągłym stresie, że często nieobce są nam stany lękowe. Warto wniknąć w głąb siebie, by nie przegapić momentu, gdy przekraczamy cienką granicę i przestajemy panować nad własnym życiem.

Continue reading

Off 

Leczenie w stolicy województwa dolnośląskiego – jakie gabinety warte są uwagi?

rehabilitacja
Gdy ktokolwiek dozna jakiegoś uszczerbku na zdrowiu często nie potrzebuje rehabilitacji. Jednak, kiedy wypadek doprowadzi do poważnej kontuzji, a czasem do zaniku jakiś umiejętności w takim przypadku rehabilitacja okazuje się niezbędna. W większych miastach nie ma problemu z wyborem ośrodka rehabilitacja wrocław. W stolicy Dolnego Śląska jest kilka miejsc, gdzie mogą być z dużym ubytkiem na zdrowiu.

Continue reading

Off 

Kiedy dorośli potrzebują pomocy psychologa

Zabawa dzieci
W społeczeństwie wciąż możemy się zetknąć z takim nieprzyjemnym nastawieniem do psychologów, nawet ci, którzy korzystają z ich pomocy, chcą przekonywać, że nic takiego nie ma miejsca, tak jakby warto było się czegoś krępować. Przeważnie przyjmujemy błędne założenie, że z wsparcia psychologa korzystają tylko ludzie posiadający problemy w pracy, tacy którzy nie umieją sobie samodzielnie ze sobą poradzić oraz po których nagle widać, iż coś z nimi nie tak.

Continue reading

Off 

Opinie o lekarzach – stomatolodzy, psychologowie, urolodzy

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
W momencie, kiedy chcemy udać się do lekarza, a przede wszystkim tego, który przyjmuje prywatnie warto poczytać o nim opinie.

Continue reading

Off 
Top