W świecie dzieci
Home
 

Rozrywka dla Twojego dziecka? Jest wiele możliwości!

Okres dzieciństwa to w większość czas nieskończonej wyobraźni i magii. Tak to już jest, iż w takim wieku dziecko powinno rozwijać się właśnie w tego typu obszarach. Wiadomo, iż ważne jest wychowanie, obowiązkowość, odpowiednie maniery, jednakże, zabawa, gry, bardzo rozwijają wyobraźnię i pozwalają naszemu dziecku na rozwój emocjonalny.

Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy jednocześnie, że liczą się mądre zabawy i inteligentny sposób spędzania czasu. Nie dopuśćmy, by nasze dziecko grało cały czas w jakieś gry „strzelanki”, żeby stale ślęczało przy komputerze i szukało czegoś w internecie. Znajomość nowoczesnych narzędzi jest niezwykle ważna, to prawda, jednakowoż przesada to zły doradca. Co więc jest najlepsze dla dziecka?

Zdecydowanie zabawy, jakie w naturalny sposób rozwijają mózg, a więc te spędzone na zewnątrz, na dworze. Nic nie pomaga w rozwoju dziecka, jak poznawanie rzeczywistości takiej, jaka jest. Dobrze więc oderwać go od telewizora lub komputera i zabrać na przykład do parku. Opisywać naturę, pokazywać i wyjaśniać dlaczego tak jest, a nie inaczej, co ważne, mówić do niego, jak do dorosłego i traktować na równi, nie wyśmiewać z naiwności tylko chłonąc jego pytania i wątpliwości. Wiele z nich nas samych powinno zaskoczyć i będziemy zachwyceni tym nowym spojrzeniem na świat. tego typu rozrywka nie dość, że pożyteczna poznawczo to jednocześnie wpływa na kondycje, ruch z naszym dzieckiem to czysta przyjemność.

Jeśli jednak pogoda na dworze jest beznadziejna, że nawet pies nie chce pójść na spacer, musimy znaleźć coś ciekawego do roboty w domu. Niezawodne już od lat, rozwijające wyobraźnie i uczące logicznego myślenia, są klocki lego. Szczególnie interesujący jest zestaw Lego super heroes. W Lego super heroes znajdziesz wszystko, co w najwyższym stopniu fantastycznego w świecie Twoich najbardziej lubianych bohaterów. W tej niezwykłej grze odnajdziesz wspaniały zbudowany świat i niezwykłą zabawę.

Klocki lego
Autor: Phil Oakley
Źródło: http://www.flickr.com
Historia w grze zachęca, by spróbować.

Znajdują się tam najbardziej niedobrzy złoczyńcy, których możesz znać z uniwersum Marvela, czyli Dr. Doom, Green Goblin czy Venom. Wszyscy oni łączą swe moce, żeby zrobić nieporządek na świecie. W Lego Marvel Super Heroes możesz sterować aż 150 postaciami. Wśród nich znajdziesz Twoich ulubionych bohaterów, na przykład, Iron-Man, Spider-Man czy Hulk. Możesz także spotkać bohaterów, którzy jeszcze nie zawitali na srebrnym ekranie, pośród nich Spider-Woman czy Union Jack.
Powinniśmy przyznać, że to cudowna rozrywka, niezapomniane połączenie znanego produktu i cenionej marki lego. Perfekcyjne odwzorowanie świata Marvela, wiele interesujących dodatków, różnorodność bohaterów i poziomów to pewność najlepszej rozrywki.

Off 

27 października 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top