W świecie dzieci
Home
 

rozwój

Pomoce edukacyjne dla twojego dziecka

images
Kolorowanki ubrania mogą mocno pomagać rozwój dziecka, dlatego też dobrze przyjrzeć się im bliżej. W rozwoju malucha najlepiej nie ignorować okresu przedszkolnego, gdy pociecha zaczyna zdobywać umiejętności niezbędne do swojego dalszego wartościowego rozwoju – jedną z takich umiejętności jest rysowanie. Rysowanie mocno wiąże się z tak niezwykle docenianą teraz kreatywnością. Jak wybrać najlepsze kolorowanki? Podejmowanie takiej decyzji nigdy nie bywa zbyt banalne. Przed zakupem Świetnym pomysłem będzie wcześniejsze zapoznanie się z propozycjami z bajecznie kolorową i rozbudowaną ofertą kolorowanek aktualnie dostępnych na rynku.

Continue reading

Off 

Jąkanie można wyleczyć terapią

Głowa
Zaczyna się niewinnie i łatwo to przegapić: dziecko przestaje płynnie mówić i zacina się. To częste oznaki jednej z bardziej stresujących wad wymowy, która może odcisnąć się na całym życiu. Nie istnieje lek na jąkanie, ale istnieje logopedyczna terapia, pomagająca leczyć tę przypadłość.

Przyczyny jąkania
Trudno dokładnie określić, gdzie jest źródło tego zaburzenia. Jest jąkanie organiczne to złożone upośledzenie fizyczne. Natomiast jąkanie czynnościowe może pojawić się spowodowane traumą, trudnym przeżyciem, wielkim stresem. Czasami dzieci mogą jąkać się się jedynie w szkole – w konkretnej grupie społecznej.

Continue reading

Off 

Gierki planszowe są fajną rozrywką!

gry planszowe
Planszówki sprawiają, że nawet mega znudzony człek wreszcie ma okazję spowodować, iż przynajmniej na kilka kwadransów nareszcie będzie mógł miło spędzić wolne chwile, pewnie ze swoimi znajomymi: wiadomo, że bardzo często preferujemy jakby nie patrzeć gierki PC, lecz zasadniczo przydałoby się powrócić do korzeni.

Continue reading

Off 

Dlaczego pociechy powinny bawić się w sposób kreatywny?

Zabawa małych dzieci
W obecnych czasach dostępne są coraz bardziej unowocześnione urządzenia dla dzieci, a więc opiekunowie w rzeczywistości mają bardzo duży wybór odnośnie tego, na co się zdecydować, kiedy mają chęć cokolwiek ofiarować własnemu dziecku.

Continue reading

Off 
1 2 3 6
Top