W świecie dzieci
Home
 

Rzucenie palenia jest znacznie łatwiejsze

Wielu palaczy mówi, że chce skończyć z nałogiem, lecz wcale nie jest to takie łatwe. W dodatku jeszcze przeważnie muszą się męczyć w miejscach publicznych, gdzie są spory czas i gdzie równocześnie jest całkowity zakaz palenia papierosów. Jednak od jakiegoś czasu to wszystko się stopniowo odmienia oraz zaproponowana im została alternatywa, dzięki której mogą prościej rzucić palenie, albo chociaż oddawać się własnemu zamiłowaniu nawet tam, gdzie zakaz palenia jeszcze do niedawna powodował im ogromne trudności.

Elektroniczny papieros jest bardzo popularny
Takim wspaniałym sposobem, z którego coraz chętniej korzysta wielka grupa palaczy jest elektroniczny papieros. Z zewnątrz wygląda on jak długopis, więc osoby niezorientowane w pierwszej chwili mają szansę się nawet nie zorientować co to jest. Pomaga on zapanować nad chęcią zapalenia papierosa, a to dlatego, iż wypuszcza dym, podczas zaciągania się zjawia się czerwona lampka imitujące płomień, a co najistotniejsze ma w sobie niewielkie wielkości nikotyny, a więc ten głód palacza jest zaspokajany. Co więcej ruchy, które mamy tutaj robić, a które są takie same z ruchami w czasie palenia zwykłego papieros sprawiają, że łatwiej jest nam panować nad rękoma oraz jednocześnie do mózgu dopływa informacja, że nic się nie zmieniło. Dla postronnych osób nie jest to w najmniejszy sposób kłopotliwe, gdyż taki sztuczny papieros mimo dymu nie wytwarza żadnego zapachu, chyba że jego właściciel stosuje zapachowego tytoniu, ale wówczas możemy się zetknąć z wanilią, albo kolejnym tego rodzaju łagodnym zapachem.
elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Wychodzi on znacznie taniej niż normalny papieros

W pierwszej chwili cena jaką przyjdzie nam zapłacić za e-papierosy może nas przestraszyć, jednak jeżeli pomyślimy sobie, że jest to właściwie jeden wydatek, to może się okazać, że przeznaczymy na niego znacznie mniej, niż na przykład wydalibyśmy na zwykłe papierosy w ciągu miesiąca. A palenie takiego elektroniczny papieros jest znacznie zdrowsze zarówno dla palacza, jak oraz również dla kolejnych osób znajdujących się w jego otoczeniu, gdyż posiadamy wtenczas gwarancję, iż płuca nie są zanieczyszczane.
To jest dokładne rozwiązanie
Można powiedzieć, iż jest to wspaniałe rozwiązanie, bo wilk jest syty i owca cała, a więc palacz ma szansę spokojnie zaspokajać swój głód nikotynowy oraz to praktycznie w każdym miejscu, a równocześnie osoby postronne nie cierpią z tego powodu oraz nie muszą zmagać się z nieprzyjemnym zapachem pozostającym na ubraniach. Trzeba korzystać z tego rodzaju rozwiązań, bo pojawiły się one po to, aby ułatwiać nam życie.
Off 

7 lipca 2014 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top