W świecie dzieci
Home
 

Ocen lekarzy-specjalistów szukaj w sieci

Każdy od czasu do czasu musi odwiedzić gabinet lekarski. To bezdyskusyjne, że od medyka wymagamy umiejętności i dobrego podejścia do człowieka. Niestety, życie bywa różne. Lekarze, bez znaczenia czy to jest ginekolog w Olsztynie czy ginekolog w Warszawie, bywają niezdolni, niezaangażowani i zwyczajnie niesympatyczni.

Lekarz
Źródło: sxc.hu

Każdy od czasu do czasu musi odwiedzić gabinet lekarski. To oczywiste, że od medyka wymagamy najwyższej kompetencji i miłego podejścia do człowieka. Niestety, życie bywa różne. Lekarze, bez znaczenia czy to jest ginekolog w Olsztynie czy dentysta w Krakowie, bywają niedouczeni, niezaangażowani i zwyczajnie niesympatyczni. W szukaniu dobrego lekarza mogą wesprzeć ciebie na przykład przyjaciele – o ile rzecz jasna posiadają jakieś informacje na temat konkretnego medyka. A co zrobić, kiedy nikt z otoczenia nie potrafi pomóc?

Ranking Lekarzy - opinie o lekarzach
Źródło: RankingLekarzy.pl

Z pomocą przychodzi sieć internetowa, a właściwie portale tematyczne, na których użytkownicy wystawiają oceny doktorom z całego kraju . Ujrzysz więc na nich zarówno ocenę, jaką dostał sprawdzony ginekolog olsztyn, jak i zobaczysz dobrą recenzję, która dostał stomatolog w Katowicach. Na dobrych stronach z ocenami lekarzy są umieszczone szczegółowe systemy punktacji. Można tam wypunktować m.in. zdolności lekarza, jego podejście do człowieka oraz koszt wizyty lekarskiej. W ten sposób poznasz kluczowe wiadomości, które wesprą cię w decydowaniu. Podkreślmy to sobie mocno: twoje zdrowie, twój nastrój i twoje życie jest w rękach medyka, którego wybrałeś. Masz pełne prawo, by dostać informacje o jego zdolnościach, metodach leczenia oraz charakterze. Musimy wszyscy odrzucić myślenie rodem z komuny – obecnie należy przyjąć myślenie rynkowe, to człowiek jest tu panem sytuacji.

W sytuacji, gdy chcesz odszukać dane na temat jakiegoś specjalisty, użyj Google – wklej np. „chirurg we Wrocławiu”. Dzięki najnowszym technologiom, takim jak np. Google Maps, błyskawicznie znajdziesz szukanego lekarza i nawet otrzymasz przydatne wskazówki, które podpowiedzą ci, jak do danego gabinetu dotrzeć. Niektóre zakłady zdrowotne posiadają także nowoczesny sieciowy system rejestrowania do lekarzy. No ale takie rozwiązanie dostępne wyłącznie w prywatnych zakładach, publiczna służba zdrowia jest zacofana.

Off 

7 marca 2013 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top