W świecie dzieci
Home
 

Super przykłady prezentów dla chłopców i dziewczynek

Jeżeli ciężko znaleźć nam zajęcie dla naszego nadpobudliwego dziecka dobrze jest pomyśleć o nauce jazdy na rowerku. Jeżeli jeszcze nie kupiliśmy mu rowerka powinniśmy udać się do sklepu i czym prędzej to zrobić. Im dziecko młodsze tym szybciej nauczy się jeździć.

bratz
Autor: susan402
Źródło: http://www.flickr.com
Rowerki dziecięce to fajna metoda na wspólne spędzanie z dzieckiem czasu, oderwanie dziecka od telewizora i pokazanie mu, że spędzanie czasu na podwórku może być bardzo przyjemne. W dzisiejszych czasach rowerki dla maluchów są bardzo ładne. Wybór na pewno nie będzie łatwy, nie zapominajmy kupując maluchowi rowerek o tym, że trzeba od razu kupić mu kask. Nieważne, czy rowerek będzie na dwóch czy czterech kółkach, ważne, żeby dziecko pamiętało o swoim bezpieczeństwie.

Lalki dla dziewczynekKiedyś królowały lalki Barbie dziś dziewczynkom przypadły do gustu lalki bratz. Bratz to lalki, które oczarowały dziewczynki na całym świecie. To fajny prezent pod choinkę dla kochanej córeczki albo chrześnicy. Jeśli nie wiemy, co kupić, to lalki Bratz w tym wypadku będą świetnym rozwiązaniem. Bratz to cudowny kwartet: Cloe, Sasha, Yasmin, Jade. Każda jest inna i każda sprawi, że pociecha będzie zadowolona. Do tego można kupić dodatkowo bajki z tymi lalkami w roli głównej i radość małego dziecka mamy gwarantowany (zobacz ofertę lalek na krainazabawek.pl).

Zabawki dla małych rozrabiaków
wyrzutnia nerf
Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli w obecnych czasach rozmyślamy o tym, co sprezentować naszym pociechom powinniśmy pomyśleć o wyrzutniach nerf. Może słowo wyrzutnia nie oddaje w pełni tego, czym są te zabawki, ale tak właśnie reklamowane są te zabawki. Zabawki nerf to broń, która jest bezpieczna dla bawiących się dzieci, a co najfajniejsze może okazać się fajną rozrywką dla niejednego rodzica. Jeżeli dziewczynka będzie cieszyła się z lalki, to chłopiec z pewnością będzie zadowolony z zabawki Nerf. Możemy ustawić puste butelki i zrobić konkurs, kto lepiej wyceluje w poszczególne obiekty, albo podzielić całą rodzinę na drużyny i razem pobawić się w żołnierzy albo w to, co akurat przyjdzie dzieciakom do głowy. Wyrzutnie Nerf to wspaniała rozrywka, która odciągnie dzieci od siedzenia przed telewizorem, czy komputerem i da im możliwość trochę się poruszać, a przy okazji wyćwiczy ich szybkość i gibkość. To genialna metoda na to żebyśmy, my jako rodzice, fajnie spędzić czas razem z dzieciakami nie nudząc się przy tym ani przez chwilę.

Źródło: http://www.krainazabawy.pl/
Off 

25 września 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top