W świecie dzieci
Home
 

szkoła

Edukacja po liceum – i dokąd dalej?

images
Wielu rodziców przyszłych studentów i osób dorosłych stoi przed problemem wyboru dobrej uczelni. Na uczniów kończących szkoły średnie czekają nie tylko rodzime uczelnie ale także zagraniczne.

Continue reading

Off 

Szkoła we Wrocławiu – znakomita oferta dydaktyczna

nowoczesne korepetycje
Bezgraniczny wybór wśród bardzo rekomendowanych szkół we Wrocławiu udowadnia coraz większe możliwości. Doceniana szkoła we Wrocławiu wybierana jest niezwykle chętnie. Uczniowie mogą liczyć na całkowite zrozumienie nauczycieli, którzy chcą dawać im całość swoich możliwości i ogromną wiedzę. Dolny Śląsk obfituje w moc znakomicie przygotowanych placówek. Ich szczegółowe opisy znaleźć można w internecie, a rekomendacje na tematycznych forach w sieci.

Continue reading

Off 

Jąkanie można wyleczyć terapią

Głowa
Zaczyna się niewinnie i łatwo to przegapić: dziecko przestaje płynnie mówić i zacina się. To częste oznaki jednej z bardziej stresujących wad wymowy, która może odcisnąć się na całym życiu. Nie istnieje lek na jąkanie, ale istnieje logopedyczna terapia, pomagająca leczyć tę przypadłość.

Przyczyny jąkania
Trudno dokładnie określić, gdzie jest źródło tego zaburzenia. Jest jąkanie organiczne to złożone upośledzenie fizyczne. Natomiast jąkanie czynnościowe może pojawić się spowodowane traumą, trudnym przeżyciem, wielkim stresem. Czasami dzieci mogą jąkać się się jedynie w szkole – w konkretnej grupie społecznej.

Continue reading

Off 

Szkoła angielskiego we Wrocławiu – gwarancja regularnych zajęć a także doświadczonej kadry

słuchacze na zajęciach z angielskiego biznesowego
Jak wiemy znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach priorytetem. Pragnąc skutecznie porozumiewać się zarówno w pracy, jak również w życiu prywatnym bez wątpienia warto znać język obcy, ponieważ jak się okazuje, coraz więcej naszych współpracowników lub przyjaciół pochodzi z krajów anglojęzycznych. Doskonałym sposobem na poprawę poziomu języka angielskiego jest skorzystanie z oferty Wrocławskiej szkoły, jaka zapewnia systematyczne spotkania w miłej atmosferze.

Continue reading

Off 
1 2 3 5
Top