W świecie dzieci
Home
 

szkoła

Planowanie edukacji po ukończeniu gimnazjum

Naucz się zawodu i odbierz darmowy tablet
W mieście takim jak Wrocław, liceum spotkać można jest na każdym kroku. Jedne cieszą się dużą uwagą, inne tymczasem należą do tych mniej ekskluzywnych. Absolwentom gimnazjów ciężko natychmiast podjąć decyzję.

Continue reading

Off 

Jak szybko i trwale nauczyć się języka obcego

flaga Wielkiej Brytanii
W tych czasach bez języka obcego ciężko żyć. Musimy znać języki, by dogadać się nie jedynie w obcym kraju, ale też u siebie. Wszędzie jest coraz więcej ludzi, którzy posługują się językiem angielskim.

Continue reading

Off 

Język obcy Grójec, szkoły uczące języków Piaseczno

Angielski
W obecnych czasach znajomość języka obcego jest konieczna. Jednak nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę w szkole. Często wertujemy coś po łebkach i modlimy o to, żeby nie być wyznaczonym do czytania czegoś na głos. Te osoby, które wybierają maturę z angielskiego oczywiście muszą się przyłożyć do nauki angielskiego. Ale, jeśli później w życiu przestają go używać, to zanika zdolność posługiwania się nim. Jednak nic straconego.

Continue reading

Off 

Zakup akcesoriów szkolnych w sieci pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze

Uczeń
Nowy rok szkolny związany jest z obszernymi zakupami. Rodzice kupują dzieciom książki oraz wiele przyborów szkolnych, które będą potrzebne w trakcie pracy w szkole. Warto wcześniej kupić produkty, żeby tuż przed rozpoczęciem września nie musieć oczekiwać w długich kolejkach.

Continue reading

Off 
1 2 3 5
Top