W świecie dzieci
Home
 

Szukamy dobrego lekarza

Ostatnio często chodzimy do lekarza prywatnie. To dużo mówi o poprawą stanu życia, ale na pewno jest efektem słabo działającej społecznej opieki medycznej.

Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Bardzo często leczymy się prywatnie. To może świadczyć o poprawą stanu życia, ale na pewno wynika z słabo działającej bezpłatnej opieki medycznej. Jeżeli już jesteśmy zdecydowani zapłacić, zależy nam na specjalistach. Jak znaleźć odpowiednich lekarzy?

Lekarza często odbieramy subiektywnie, a przede wszystkim decyduje to, czy jest wyrozumiały, a jego gabinet jest nowoczesny. Wiadomo, że w w sytuacji trudnych chorób o specjaliście będzie świadczyła zdolność działania. Staramy się szukać więc wskazówek. Gdzie szukać, jeśli potrzebny jest jak na szybko stomatolog z Katowic?Lekarz z polecenia

Najlepiej działa poczta pantoflowa i poszukanie odpowiedzi wśród rodziny. Chorując przewlekle na zatoki, warto zapytać znajomych, gdzie przyjmuje dobry laryngolog z Rzeszowa. Znajomi z pewnością mówią opinie o swoich lekarzach. Tak najczęściej panie wskazują sobie ginekologów. W tym przypadku, gdy nie dzieje się nic poważnego, istotne jest to, jak przeprowadzono wizyta, a czasami znaczenie mają również poglądy lekarza i pacjenta. Ginekolog z Warszawy to często dobry specjalista, odwiedzany przez pacjentki z całej Polski. Jest mało ekspertów od endometriozy, a w stolicy można znaleźć najlepszych.

Ranking Lekarzy - opinie o lekarzach
Źródło: RankingLekarzy.pl

Teraz przydaje się z kolei Internet, bo tam znajdziemy całą bazę specjalistów od konkretnej choroby. Na forach panie opisują swoje doświadczenia oraz skuteczność leczenia.Prosto z Sieci

Trzymając się właśnie tej sfery – Internet jest podstawowym źródłem informacji o lekarzach. Wystarczy wpisać dermatolog z Krakowa, a wyświetli się pełna lista propozycji. Istnieją serwisy, które pozwalają ocenić lekarzy, można dowiedzieć się dużo więcej o konkretnych nazwiskach. Gdy jednak lekarz rodzinny z Krakowa ma mnóstwo ostrych opinii, łatwo podejrzewać, że to nie zawsze prawdziwe opinie. Często da się wybrać wartościowe komentarze i ocenić, czy warto się zarejestrować na wizytę. Im więcej ludzi poprze działanie, tym łatwiej stworzymy bazę rzeczywiście solidnych lekarzy z każdego miasta.

Off 

17 stycznia 2013 This post was written by Categories: Zdrowe dziecko Tagged with:
Comments are off for this post


Top