W świecie dzieci
Home
 

Co warto kupić, kiedy pojawia się w naszym domu maleństwo

W co zaopatrzyć dzidziusia by ułatwić codzienne życie zarówno dziecku jak i jego rodzicom? Co będzie niezbędne, co pomocne a bez czego spokojnie możemy się obyć w czasie opieki nad maleństwem? Na rynku mamy ogrom artykułów które mogą bardzo ułatwić życie dziecku i nam oraz pomóc się dziecku rozwijać.

dziecko
Autor: Kinderplaneta
Źródło: Kinderplaneta

Możemy wybierać spośród wielu akcesoriówMożemy wybierać spośród akcesoriów do karmienia, akcesoriów do kąpieli, fotelików samochodowych czy zabawek (foteliki dla dzieci). Jakie atesty powinny posiadać odpowiednie foteliki? Bezpieczeństwo maluszka jest rzeczą najważniejszą więc wybierając fotelik samochodowy bądźmy rozsądni i kupmy ten z odpowiednim atestem. Europejskie Certyfikaty Bezpieczeństwa ECE R44-03 oraz ECE R44-04 oznaczają, że dany produkt jest zgodny z obowiązującymi w Europie wymaganiami technicznymi obowiązującymi foteliki samochodowe.

Które akcesoria do kąpieli są nam niezbędne, usprawnią nam pracę a które umilą niemowlęciu i nam zabawę podczas wieczornej kąpieli?Podczas gdy maluch tapla się w wodzie bez wątpliwości istotną rzeczą zapewniającą bezpieczeństwo podczas kąpieli jest mata antypoślizgowa. A jeśli wziąć pod uwagę karmienie bobasa bardzo pomocne może okazać się odpowiednie krzesełko do karmienia dzięki któremu nasz mały smakosz będzie mógł uczestniczyć przy wspólnych posiłkach przy dużym stole jako równoprawny biesiadnik zarówno na co dzień jak też podczas uroczystości świątecznych.

Najlepsze krzesełka to takie, które będą łatwo zmywalne rozkładane kiedy dziecko nie uczestniczy akurat w posiłku przy dorosłym stole lub gdy maluje. Tu również ważna jest możliwość łatwego wyczyszczenia krzesełka gdy młody artysta zakończy swe dzieło. Powinny posiadać pasy do przypięcia dziecka. Inne potrzebne akcesoria do karmienia to rzecz jasna atestowane, lekkie i nietłukące się naczynia.

W obecnych czasach mamy możność rzeczywiście dużego wyboru akcesoriów dziecięcych oraz nowoczesnych zabawek. Cieszą one oko bogactwem kolorów i wzorów. Wśród zabawek znajdują się te przeznaczone dla bobasków (grzechotki, gryzaczki, pozytywki) jak i dla ciut starszych (samochodziki, domki dla lalek). Mamy ogrom zabawek na rynku, jednak wybierając produkty dla dzieci – czy to zabawki czy akcesoria (popularne gadżety do karmienia) – kierujmy się nie tylko kwestiami estetycznymi ale przede wszystkim kwestią bezpieczeństwa naszej pociechy która jest bez najmniejszych wątpliwości najważniejszym kryterium wyboru akcesoriów dla maluchów.

Off 

29 maja 2014 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top