W świecie dzieci
Home
 

W sytuacji, gdy jesteś w ciąży, powinnaś nieco zmienić sposób ubierania

Co najlepiej włożyć na siebie w czasie ciąży? Wydaje się, że początkowo nie ma powodów do trosk, bo to, że jesteś w ciąży jeszcze nie widać, ale już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Przestajesz się mieścić w swoje urania. Dodatkowo, twoja sylwetka szybko ulega zmianie do tego stopnia, że nie wystarczy już zwyczajnie kupować luźniejszych ubrań.

Autor: Image Experts
Większość kobiet nie może, ot tak, wymienić całej szafy ubrań, warto, więc kupować rozsądnie, a to oznacza, że ciuchy zakupione, gdy jesteś w ciąży będą ci służyć również wtedy, jak już będziesz mamą.Najistotniejsze i warte odnotowania jest to, iż nie zawsze jesteś zmuszona kupować zupełnie nowe ubrania. Bez problemów możesz zaopatrywać się także w ciuchy w serwisach internetowych czy second-handach (na www pełna oferta secondhandu scand-all). W takich sklepach nie ma tylko jednych typów ubrań, więc trafisz tam na ogrodniczki i spodnie z regulowaną talią, tuniki i sukienki ciążowe. Przygotuj się jednak na długie poszukiwania, ponieważ czasami, żeby znaleźć coś idealnego potrzebujesz dużo czasu. A i wtedy nie masz pewności, czy znajdziesz to, czego szukasz. Niezawodnym pomysłem, praktykowanym od lat przez kobiety w ciąży jest przejrzenie szaf koleżanek. Mogą się tam kryć fajne, solidnie wyglądające ciuchy, które zostały zakupione podczas własnej ciąży. W zależności, jak wyglądają Twoje relacje z daną koleżanką – możesz dostać je w prezencie lub po prostu odkupić za przyzwoitą cenę. A czy warto inwestować w specjalne, przeznaczone dla nas, ubrania?

Autor: MKM
Odpowiedź jest zdecydowanie pozytywna. Dziś ubrania ciążowe to szyte z solidnych materiałów dobre jakościowo wyroby. Wiele marek zabiega, żeby szyć modne wzory, więc bądź pewna, że kupisz ciekawy ciuch zgodny z najnowszymi trendami, dostępny w wielu różnych stylach i aranżacjach, na dowolna okazję i każda figurę. Pojawia się tylko jeden problem: pieniądze. zawsze ich brak, jednak jest wyjście, gdyż po urodzeniu się dziecka możesz sprzedać ciuchy na popularnych portalach aukcyjnych.
Podsumowując, należy przyznać, że kobieta w ciąży ma duży wybór, w co się ubrać. Zawsze jednak pozostaje kwestia wydatków i to, czy właśnie wolimy nowe, specjalne ubrania czy może używane? Nie jest ważne, co zadecydujemy, gdyż najistotniejszy fakt jest taki, należy ubierać się tak, jak ci wygodnie. Moda jest ważna, ale najważniejsze jest twoje samopoczucie.
Źródło: http://www.scand-all.pl/
Off 

25 września 2014 This post was written by Categories: Wskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top