W świecie dzieci
Home
 

Bezpieczeństwo i zabawa na rodzinnych wakacjach

Każdego rodzica, prędzej czy później czeka letni wyjazd z pociechą. Wówczas często pojawia się zdenerwowanie odnośnie podróży. Bez obaw, pamiętając o zachowaniu zdrowego rozsądku oraz skrupulatnym pakowaniu, można zaplanować udany urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.

Szczególnie polecanym miejscem na wakacje z dzieckiem jest polskie wybrzeże czyli plaże, spacery, jod i stosunkowo niedaleka droga. O czym trzeba pamiętać przed wyruszeniem z domu?Otóż priorytetem jest fotelik. Musimy więc uważnie podejść do tematu a następnie po głębszym zastanowieniu się wybrać odpowiedni model, który
http://www.nodik.pl/zabawki-wader-c-2,5.html
Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com

zapewni maluchowi należyte zabezpieczenie. Najważniejsze, powinniśmy zadbać aby foteliki samochodowe pochodziły od sprawdzonego producenta, który posiada potrzebne wymagania i certyfikaty.

Najbardziej właściwym miejscem w aucie do osadzenia fotelika jest środek tylnej kanapy, przyjmując, że jest wzbogacony o pas bezpieczeństwa umożliwiający jego zamontowanie (http://nodik.pl/foteliki-samochodowe-c-35.html).

O kremach z wysokim filtrem rodzicom zwykle nie trzeba przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan czy namiot dla dzieci. Taki namiot zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem, lecz przydaje się w zabawie. Gdyż plaża to przede wszystkim udana zabawa! Zwłaszcza bałtycka plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą do woli się bawić.

Warto w związku z tym spakować do bagażnika plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy przyczepy, np. znanej polskiej firmy Wader. Firma od długiego czasu znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek ma niezliczoną ilość elementów wprawianych w ruch, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży. Mają śliczne, żywe kolory oraz oryginalne projekty, nadają się zarówno do zabawy w domu, jak i na plaży. Zabawki Wader to proste, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą maluchom w poznawaniu świata już od najmłodszych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Grecja, ale tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.
Off 

28 października 2015 This post was written by Categories: Dla chłopcówDla dziewczynekOdrobina zabawyWskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top