W świecie dzieci
Home
 

Wybieramy praktyczny wózek dla pociechy

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie wszystkich młodych rodziców, tak więc warto porządnie przemyśleć jego zakup i kupić taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W pierwszym etapie życia niemowlaka najlepiej będą się sprawdzać głębokie wózki, w jakich można wygodnie położyć niemowlaka.

Wózek dziecięcy
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Lecz już pół roku później, gdy maluch zaczyna samodzielnie siadać, zdecydowanie praktyczniejsze stają się spacerówki. Przeważnie są one bardzo lekkie i wygodne, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy ma wagę mniej niż 10 kg, przede wszystkim dzięki temu że wykonano go z aluminium, analogicznie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny Spacerowy. Oba te modele wózków mają oparcie z kilkoma poziomami regulacji, daszek z dużą kieszenią i osłonę przeciwdeszczową, przez co są bardzo praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę jakoś wykonania i długą gwarancję.

Trochę mniej kosztujący Wózek CARETERO Monaco Black Spacerowy to także interesująca propozycja dla rodziców małego dziecka. Zrobiony jest na stalowo-aluminiowej ramie, a waga w okolicach dziewięciu kilogramów powoduje, że jest on jednym z lżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Posiada bardzo wygodny system składania za pomocą jednej ręki, co niejedna mama doceni gdy będzie potrzebować złożyć wózek jednocześnie pilnując uciekającego dzieciaka za rączkę. Wygodny, duży koszyk na zakupy, duże koła z amortyzacją i niewielkie rozmiary po całkowitym złożeniu czynią ten wózek niezwykle interesującą propozycją dla każdej rodziny. Podobnie praktyczny i warty polecenia jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta Spacerowy. Ten właśnie model wózka charakteryzuje przede wszystkim niezwykle oryginalna stylistyka, co oczywiście nie przeszkadza w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest odpowiednio ciepły, dzięki czemu można go bez przeszkód używać zimową porą, a duże wykonane z pianki koła sprawiają, że łatwo można nim jeździć po naszych niezbyt równych ulicach. Tak samo jak opisywane wcześniej modele wózków jest również lekki, a jego dużym plusem jest fakt, że po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Off 

23 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Wskazówki dla mam Tagged with:
Comments are off for this post


Top