W świecie dzieci
Home
 

Bal przebierańców to jest ważne przeżycie dla dzieci

Dzieci lubią się przebierać, udawać kogoś innego, uwielbiają momenty kiedy mogą wcielić się w własnych ulubionych bohaterów z bajek i odgrywać przygody, które oni przeżyli. Przez to właśnie tak wiele zadowolenia spowoduje im uczestnictwo w baliku i tak mocno zależy im na właściwym wyborze swojego przebrania.

Zorro dla chłopca, a kotek dla dziewczynki

kostiumy dla dzieci
Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Dawniej opiekunowie musieli spędzać długie godziny na uszycie odpowiedniego kostiumu, tak by ich dziecko było zadowolone oraz mogło się przebrać za tego, za kogo chce. Teraz jest znacznie łatwiej, gdyż rodzic ma szanse pójść do właściwego marketu, który sprzedaje takie stroje i tam kupić na przykład dla swojego syna Fresh strój dziecięcy: Zorro Sdz/1232-4, który przeważnie jeszcze ma przy sobie wszystkie nieodłączne akcesoria. Dla dziewczynki również posiadamy wiele ciekawych możliwości, lecz jeśli nie chcemy jej przemieniać za księżniczkę – sprawdź podane rekomendacje, gdyż właściwie wiemy, że tak przebrana będzie połowa dziewczynek w klasie, to ciągle możemy kupić kostium dziecięcy kotka (3-4) 35652T2. Będziemy wtedy mieli maskę z wąsami, szpiczaste uszy, ogon, a więc sami do przebrania nie będziemy musieli nazbyt wiele dorabiać. Należy również samemu się przebrać, zwłaszcza jeśli zgłosiliśmy się na rodzica, który będzie pomagał w kontrolowaniu maluchów. Starczy jedynie ubrać rzeczy, w których na co dzień nie chodzimy, założyć, lub zdjąć okulary i przykleić sobie, sztuczne wąsy 12 szt, a już efekt będzie naprawdę ciekawy, a my świetnie wkleimy się w odbywającą się zabawę.

Zwierzaka można zabrać ze sobą

A co kiedy musimy dosyć daleko pojechać na balik i nie chcemy pozostawiać naszego czworonoga samego ani w domu, ani w wozie? Wtedy warto się okupić w koszyk do przewożenia zwierząt Trixie transporter Capri I, który jest plastikowy przeczytaj o tym produkcie, z metalową siatką. Wtedy będziemy posiadali gwarancję, że podczas jazdy naszemu pupilowi nic się nie stanie, a równocześnie będziemy go mogli postawić w kącie jakiejś sali, tak by nikomu nie zawadzał oraz od czasu do czasu będziemy mogli do niego zaglądać. Najistotniejsze tutaj jest to, żeby kupić klatkę odpowiednią do wielkości naszego zwierzaka.

Można wszystko dobrze zaplanować

Jak widzimy, przy odrobinie chęci oraz wysiłku wszystko uda się załatwić, tak żeby dziecko było usatysfakcjonowane, byśmy my byli usatysfakcjonowani oraz by nasz pupil nie musiał być sam w domu. Starczy tylko troszeczkę pomyśleć.
Off 

29 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top