W świecie dzieci
Home
 

Pluszaki interaktywne – rzeczy, które wzbudzają wyobraźnię

Pluszaki są stałym przyjacielem wszystkich dzieci. Brak osoby na świecie, która w dzieciństwie nie miałabymałego przyjaciela w formie misia bądź lalki. Osoby starszych pokoleń posiadają troszeczkę różniące się wizje odnośnie zabawek – przedmioty z przed kilkunastu lat nie produkowane były jako mechaniczne oraz barwne tak jak produkowane w dzisiejszych czasach.

my little pony
Autor: Aroa MABdolls
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak każdy z nas z sentymentem zapamiętał swą najlepszą zabawkę, sporo ludzi z przywiązaniem trzyma zabawki na dnie szafy. Wielu z nas posiada świadomość jak bardzo liczą się te przedmioty dla każdego człowieka. Z praktycznego punktu widzenia przedmioty te są świetnym rozwiązaniem na kształtowanie wyobraźni pociechy – poprzez wymyślanie ciekawych sposobów na zabawę dziecko rozwija swoja inteligencję oraz mądrość.

Decydując się zakup zabawki dla swej pociechy warto więc kupić obiekt, umożliwiający to w największej mierze. Szukając weny odnośnie wyboru najlepszego towaruwarto przyjrzeć się artykułom przedsiębiorstwa Hasbro – przedsiębiorstwa z sporym doświadczeniem powiązanym z produkcją zabawek, przedsiębiorstwo działa bowiem od 1948 roku.

Niezwykle modne ostatnimi czasy zostały zabawki interaktywne. To nowy trend, który ma na celu wprowadzenie zabawek nowoczesnych, jakie prócz wyobraźni mają możliwość rozwinąć wiele innych zdolności. Jedną z takich zabawek są niezwykle lubiane przez dzieci ostatnimi czasy Furby. Jest to zabawna grupa zwierzaków, które mają możliwość aby nauczyć się, a potem używać języka polskiego. Oprócz języka przejmują również zachowania. Dziecko mające w posiadaniu Furbiego staje się odpowiedzialne za to, czy będzie on miłym, czy też niedobrym stworem. Pierwszym z przedstawicieli grupki zabawek jest Hasbro Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99886 () – kolorowy stworek o radosnym spojrzeniu oraz usposobieniu. Jego fioletowy brat bliźniak to Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99888. Należy stworzyć charakter obu zabawek. Przy okazji można je jeszcze karmić, odbywa się to specjalnej aplikacji na smartfony.

Każda pociecha lubiącaserial „My Little Pony: Przyjaźń to magia” z pewnością doceni zabawkę w formie bohatera swojej najchętniej oglądanej kreskówki. Jedną z głównych bohaterek w serialu stała się Rainbow Dash, lobująca się w luźnym fasonie ubrań. Cała nazwa produktu brzmi Hasbro My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash Z Akcesoriami A4121 A3995. Kolejna wersja tej samej kolorowej i zabawnej postaci z serialu to Hasbro My Little Pony Mlp – Lalka Equestria Girl, Rainbow Dash.

Off 

30 kwietnia 2014 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top