W świecie dzieci
Home
 

Zabawki, które w ogóle się nie nie zostaną porzucone w niepamięć

Od lat klocki lego cieszą się ogromna popularnością. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i pochłaniały ono sporo czasu wszystkich maluchów. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Pojawiły się na przykład klocki lego chima. Są to klocki, które są stworzone z myślą o chłopcach i o dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.

Klocki lego na prezent
Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
Ta seria klocków lego pozwalają wyzwolić moc bohaterów legendy. Dzieci oczywiście dodają do tego swoje różnego rodzaju teorie i zabawa staje się pochłaniająca. Szkraby polubią klocki lego – odwieź www – do tego stopnia nie będziemy w stanie ich od nich oderwać, ale dzięki temu zyskamy kilkadziesiąt minut spokoju. Pamiętajmy o tym, że najmniejsze, w sensie najmłodsze dzieci mogą połykać pewne części klocków, dlatego dopiero dzieci od szóstego roku życia chyba, że wytłumaczymy młodszym szkrabom, co mogą robić, a czego nie i będziemy pilnowali ich przy zabawie. Mimo to starszym dzieciom też warto przypomnieć, że to klocków się nie połyka.

ROZRYWKA DLA MŁODSZYCH I DLA STARSZYCH

Klocki lego to doskonały sposób na to, by nasze pociechy nauczyły się ze sobą współpracować. Jeżeli chcemy by dzieci wiedziały, czym naprawdę jest współpraca w grupie to dobrze zainwestować w klocki – (www.sklepjunior.pl/38-klocki-lego) lego. Dzieci przez wspólne układanie klocków, będą ćwiczyły umiejętność dogadania się. Wiadomo, że będzie dochodziło między nimi do sprzeczek. Nie musimy się tym jednak za bardzo martwić, bo tylko w taki sposób dzieciaki nauczą się dochodzić do jakiegoś wspólnego złotego środka. Musimy też pamiętać o tym, że trzyletniemu dziecku nie możemy podsuwać do zabawy klocków lego.

Świąteczne lego
Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki lego chima są przeznaczone dla dzieci od szóstego roku życia. Na szczęście ograniczeń wzwyż nie ma, bo sami dobrze wiemy, że czasem jak kilka klocków leży na podłodze to z chęcią sami zaczynamy coś układać. To taki sposób na odstresowanie, klocki tak pochłaniają, że zapominamy o bożym świecie. Taka domowa sesja terapeutyczna za darmo. Człowiek po niecałej godzinie budowaniu, może wziąć się z nową siła do codziennych obowiązków. W dodatku zawsze można się umówić, że np. raz w tygodniu całą rodziną układamy jakieś niesamowite zamki i razem przez jakieś dwie godziny bawimy się klockami. Klocki lego to świetna alternatywa na wspólne spędzenie czasu w domu.
Off 

21 czerwca 2017 This post was written by Categories: Odrobina zabawy Tagged with:
Comments are off for this post


Top