W świecie dzieci
Home
 

zdrowie

Poduszka lędźwiowa pomoże nam zadbać o kręgosłup

kręgosłup
Nadwyrężyliśmy staw w nadgarstku, uszkodziliśmy kostkę, a być może jesteśmy po zabiegu kolana i nie możemy zbyt silnie uginać nogi? Kiedy tak, to powinniśmy zobaczyć w jaki sposób działają stabilizatory i jak je dopasować, by prawidłowo oddziaływały na nasz organizm.

Continue reading

Off 

Kiedy trzeba udać się na wizytę do laryngologa?

laryngolog
Duża część z nas dobrze wie, że zdrowie stanowi dla nas wielką wartość. Zwykle doceniamy jego wartość nie prędzej niż w momentach, gdy zaczyna nam go brakować. W tym miejscu trzeba pewnie uświadomić sobie, że nasz układ odpornościowy wystawiony jest na wszelkiego rodzaju infekcje, zwłaszcza w czasie jesienno-zimowym, gdzie w powietrzu znajduje się największa ilość bakterii. Niestety, nasz szybki tryb życia niestety nie idzie w parze z małą temperaturą na zewnątrz, która nie wpływa dobrze na stan naszych dróg oddechowych. W większości wypadków również nie dopasowujemy swojego przyodziania wierzchniego do panujących okoliczności, co objawia się sporymi dolegliwościami i bólami w okolicy głowy.

Continue reading

Off 

Właściwe suplementy oraz minerały dla kobiet będących w ciąży

ciąża
Dawanie organizmowi witamin jest niesłychanie znaczące i ma wpływ na nasze zdrowie i także samopoczucie. Szczególnie kobiety w ciąży powinny niezwykle o siebie dbać, ponieważ noszą pod sercem nowe życie. To jak się żywisz w ciąży ma działanie nie jedynie na Ciebie, ale również na Twojego maluszka, który niebawem przyjdzie na świat. Jeśli więc brak Ci niezbędnych witamin to może to negatywnie odbić się także na zdrowiu Twojego dziecka.

Continue reading

Off 

Z jakiego powodu rehabilitacja jest wypróbowanym patentem na poprawę stanu zdrowia?

rehabilitacja
Jeśli Ty sam lub ktokolwiek z Twoich bliskich macie orzeczony stopień niepełnosprawności ruchowej, stała rehabilitacja staje się zazwyczaj nieodłączną częścią Waszego codziennego życia. Z jakiego powodu jest ona tak szalenie ważnym działaniem w przywracaniu sprawności i powrocie do zdrowia?

Continue reading

Off 
1 2 3 9
Top